Перебування в Поляні: плюси і мінуси

У Закарпатті розташувалося селище Поляна, яке славиться своєю лікувальною водою «Поляна Квасова». На території курорту знаходяться престижні санаторії та пансіонати.

У Карпатах розмістився санаторій Східниця, який також пропонує відпочинок, оздоровлення та лікування. М'який клімат, свіже гірське повітря, ліс сприяють омолодженню й оздоровленню організму. Що вибрати, вирішувати тільки вам.

Перебування в Поляні: плюси і мінуси

Курортна Східниця

Селище знаходиться у Львівській області, місцеві жителі називають його «Українкою Швейцарією». Тут екологічно чисто, красиво, пансіонати та санаторії знаходяться в оточенні гір й лісів. Санаторіі Східниці пропонують номерний фонд обладнаний меблями, технікою, окремою ванною кімнатою. Східниця санаторій на своїй території має джерело мінеральної води типу «Нафтуся».

Санаторії Поляни

Перебування в Поляні приваблює гостей не тільки з України, але й з ближнього зарубіжжя. Зручне розташування селища дозволяє приїхати сюди навіть європейців.

У вільний час рекомендуємо подивитися:

1. Музей у Сваляві зберігає історичні експонати цього чудового краю.

2. Лінія Арпада розташувалася в гірській місцевості, на відстані декількох кілометрів - це оборонний бункер часів війни.

3. Джерело мінеральної води «Поляна Квасова» знаходиться на території санаторію «Сонячне Закарпаття».

4. Михайлівська церква у Сваляві побудована без єдиного цвяха-це Національна архітектурна спадщина країни.

5. Церква Св. Петра й Павла – це старовинний малий храм.

На всій території ви знайдете пункти прокату лижного спорядження, підйомники, гірськолижні траси різного рівня складності. Цей курорт вдало підходить для людей, які хочуть навчитися майстерності катання на лижах.

Вечірнє дозвілля рекомендуємо провести в колибах і кафе, оформлених в українському стилі. У таких закладах подають страви гуцульської кухні: бограч, лечо, рокот-крумплі, квасоля з капустою, кнедлики з м'ясним гуляшем, токан або мамалига, голубці з грибами по-закарпатськи, лоці з картоплею по-селянськи, деруни, на десерт – гомбовці.

Перебування в Поляні: плюси і мінуси

Ціни на санаторії Поляни доступні та залежать від розташування, рівня комфортності й пропонованих послуг. Багато санаторії Поляни пропонують:

• лікувальні та оздоровчі процедури;

  • СПА комплекси;

• басейни, лазні;

  • стоянки;

•трансфер.

У санаторіях рекомендовано проходити лікування людям, які страждають хворобами опорно-рухового апарату, порушенням обміну речовин, ШКТ, цукровим діабетом та багато іншого. Про цілющі властивості мінеральної води відомо ще нашим предкам, цілюща волога благотворно впливає на організм.

Приїжджайте в це унікальне місце - вам захочеться повернутися сюди ще не один раз.

Следующая новость
Предыдущая новость

Решение любых вопросов по сдаче недвижимости быстро и качественно Читатели смогли убедить чиновников начать устранять течь на Московской В центр Саратова заехал пьяный водитель: пострадали машины, знаки и деревья Отставка Михаила Кокорича в Momentus: чего далее ожидать компании Пакеты майки по хорошей цене

Последние новости